Edukacinės Išvykos 1–4 klasių mokiniams

1–4 klasių mokiniams už aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje, asmeninius pasiekimus, edukacinę išvyką dovanojo „Verdenės“ progimnazija. Saulėtą birželio 10 dienos rytą 1–2 klasių mokiniai vyko į nuostabią edukacinę išvyką, kurią sudarė trys dalys. Pirmoje dalyje mokiniai susipažino su senoviniu bitininkystės inventoriumi, taip pat žiūrėjo edukacinį filmą, kurio metu buvo atskleista daug bičių gyvenimo ypatybių. Praktinėje dalyje kiekvienas dalyvis buvo mokomas pasigaminti vaško žvakę. Taip pat visiems buvo suteikta galimybė apsirengti bitininko apranga ir pamatyti bičių gyvenimą iš arti, kartu su bitininku stebint bičių avilio vidų. Apžiūrėjus avilio vidų iš arčiau visi buvo pakviesti atgal į klasę, kurioje laukė vienas rimčiausių darbų – medaus sukimas. Po visų darbų visi dalyviai buvo pakviesti susėsti prie bendro vaišių stalo ir pasivaišinti pačių išsuktu medumi.

Birželio 11 d. progimnazijos trečiokai ir ketvirtokai aplankė vienintelę Lietuvoje laivadirbio J. Gižo etnografinę sodybą. Ekskursijos metu sužinojo apie laivadirbystę, šišioniškių papročius, vėtrungių paskirtį, Kuršių mariose gyvenančias žuvis. Edukacijos metu kiekvienas nusilipdė po Kuršių marių žuvį. Vėliau apžiūrėjo, kaip auginami šamai uždarose sistemose. O nuėję į Drevernos mažųjų laivų uostą, užlipo į apžvalgos bokštą, iš kurio buvo matyti Kuršių Nerijos kopos. Kelionė buvo smagi ir turininga!

Skip to content