Kartu paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!

Lapkričio 15 dieną mūsų progimnazija tapo Tolerancijos uostu. Šią dieną inicijavo ir koordinavo socialiniai pedagogai Ramūnas Kaubrys ir Jolanta Bliūdžiuvienė. Pasirinktas dienos simbolis – Laivas, kuris reiškia pagalbą  ieškantiems saugaus kranto. Žodis tolerancija reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius. Tolerancija, kaip saugus uostas laivams, taip ir žmonėms – svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos. Visa mokyklos bendruomenė aktyviai prisidėjo organizuojant ir įprasminant šios dienos veiklas. Nuostabūs 1-4 klasių mokytojų ir mokinių sukurti laivai ir laiveliai, įspūdingas Dianos Čužienės sukurtas švyturys, gyvastinga akcija aktų salėje, prasminga Tolerancijos uosto paroda, „iš kojų verčianti“  mokyklos bendruomenės „kreizi apranga“!!!
Visi drauge įgyvendinome ir įprasminome šūkį „PRIIMK MANE TOKĮ, KOKIU NORIU BŪTI…“. 


Skip to content