Gerumo akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams 2019“

Lapkričio mėnesį mūsų mokykloje buvo vykdoma gerumo akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“, kurios metu 1–8 kl. mokiniai nešė įvairų maistą ir kitas priemones, reikalingas kenčiantiems bei atstumtiems gyvūnams. Visos surinktos aukos lapkričio 19 d. buvo nuvežtos į VŠĮ „Būk mano draugas“. Akciją organizavę mokytojai ir VšĮ „Būk mano draugas“ atstovai nori padėkoti aktyviai prisidėjusiems mokiniams ir jų tėveliams už paramą.

Gerumo akciją organizavo bei vykdė gamtos ir žmogaus mokytoja Angelė Ščerbiakienė, biologijos mokytoja Ingrida Sabaliaskienė, pradinių klasių mokytoja Irutė Skališienė. Prie ilgalaikės tradicijos prisidėjo lyderių klubas, kuriam vadovauja socialinė pedagogė Jolanta Bliūdžiuvienė