Anglų dainų konkursas „Sing along“

Jau trečius metus mūsų pradinių klasių mokiniai dalyvauja  anglų dainos konkurse, kurį organizuoja M. Mažvydo progimnazija. Šiais metais lapkričio 28 dieną į respublikinį Klaipėdos anglų dainų konkursą „Sing along“ vyko 4c klasės mergaitės: Rugilė Jasaitė, Dorotėja Kinderytė, Lukrecija Labukaitė, Emilija Marčiulynaitė, Kamilė Noreikaitė, Danielė Petreikytė, Aleksandra Paulauskytė, Gabija Štrapėlaitė, Ugnė Valančiūtė, Gustė Vasiliauskaitė. Jaudulys nesutrukdė gražiai dainuoti, tarti teisingai angliškus žodžius, o komisija ir žiūrovai garsiais  plojimais palaikė dalyvius.  Mergaitės užėmė II vietą. Jas sveikino Oxford leidyklos atstovė, komisijos pirmininkė Miglė Ogorodnikovienė, dalyviai buvo apdovanoti Oxford prizais. Mergaičių ansamblį paruošė muzikos mokytoja Diana Kačenauskienė ir anglų kalbos mokytoja Skina Lekšienė.

Skip to content