Pilietiškumo pamoka-minėjimas Laisvės gynėjų dienai

Sausio 13 dieną „Verdenės“ progimnazijos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai nuo ankstyvo ryto rinkosi mokyklos kieme prie stilizuotų Gediminaičių stulpų, kuriuos ryto prietemoje išryškino žvakučių šviesa. Pirmoji pamoka prasidėjo Tarptautinės nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti komisijos visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Klasių ir koridorių langai sužibo mažomis jaukiomis žvakių švieselėmis.
Dėkojame Laisvės gynėjų dienos minėjimo idėjos autoriui mokytojui Mariui Komovui, renginio vedėjams Ramūnui Kaubriui ir Tėjai Kubiliūtei, visiems mokytojams ir mokiniams už nuoširdų dalyvavimą, mokinių tėveliams už paramą organizuojant renginį, tėveliui Aidui Kurakinui už pagalbą pasiruošiant minėjimui.