Ugdymas karjerai

Kovo 4 d. mūsų mokyklos aštuntokus aplankė Klaipėdos Baltijos gimnazijos ir Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos atstovai.
Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos atstovai supažindino aštuntokus su Jūrų kadetų mokyklos ugdymo ypatumais, neformalaus švietimo veiklomis, sudarančiomis Jūreivystės, laivybos ir karybos pagrindų programą bei pristatė mokyklos veiklą.
Klaipėdos Baltijos gimnazijos atstovai pristatė formuojamas universitetines- inžinerines klases. Klasėse dirba ne tik gimnazijos mokytojai, bet ir Klaipėdos universiteto dėstytojai. Pamokos organizuojamos tiek gimnazijos klasėse, tiek universiteto auditorijose, laboratorijose. Taip pat inžinerinių klasių gimnazistai vykdo ilgalaikius praktinius-tiriamuosius projektus verslo įmonėse. Susitikimą organizavo ir vykdė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Kurmiuvienė ir ugdymo karjerai koordinatorė Angelė Ščerbiakienė.
Daugiau informacijos: jurukadetai.klaipeda.lm.lt, https://www.baltijosgimnazija.lt/

Skip to content