Įspūdžiai iš DofE vadovų regioninės konsultacijos

„Verdenės“ progimnazijai pradėjus įgyvendinti neformalaus švietimo tarptautinę The Duke of Edinburgh‘s International Award (toliau DofE) programą, mokyklos DofE vadovų komanda yra pasiryžusi nuolat atnaujinti savo žinias.
2020 m. gegužės 28 d. DofE vadovės – matematikos mokytoja Veronika Jasinskienė ir vokiečių kalbos mokytoja Valerija Nečepurenko dalyvavo Neries kilpų regioniniame parke vykusioje DofE konsultacijoje. Nužygiavus apie 7 km Karmazinu pažintiniu taku ir grožėjus Neries kilpų ir miškų peizažais, virėme troškinį laužavietėje, išgirdome apie kitų Lietuvos mokyklų gerąsias patirtis, kėlėme klausimus ir gavome atsakymus. Atsivežusios daug naudingos informacijos linkime sėkmingų žygių mūsų pirmajai DofE dalyvių grupei ir jų žygių vadovui Mariui Komovui.