Mero taurės sporto žaidynių nugalėtojai

Rugsėjo 21 dieną Klaipėdos koncertų salėje Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas apdovanojo 2019–2020 m. m. Mero taurės sporto žaidynių nugalėtojus. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos nugalėtojų komandos pasveikintos progimnazijų grupėje užėmus III vietą. Džiaugiamės, kad iki paskelbiant karantiną ir sustabdant sporto varžybų vykdymą Lietuvoje „Verdenės“ progimnazijos futbolininkai dar spėjo laimėti Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų futbolo čempionų titulą. Vaikinų futbolo komandą žaidynėm ruošė fizinio ugdymo mokytojas Marius Komovas.
Klaipėdos miesto mero sveikinimą su džiaugsmu priėmė „Verdenės“ progimnazijos merginos, kurios praėjusiais mokslo metais Lietuvos mokyklų mergaičių mažojo futbolo zoninėse žaidynėse laimėjo II vietą. Mokines ruošė ir į renginį lydėjo fizinio ugdymo mokytoja Lina Kaselytė.

Straipsnis žiniasklaidoje: http://www.ve.lt/naujienos/sportas/apdovanoti-sportiskiausi-klaipedos-moksleiviai-1826849/