Sportiškasis rugsėjis

Verdenės progimnazijai rugsėjo mėnuo pasižymėjo išskirtiniu aktyvumu ir sportiškumu. Dalyvavome įvairiuose sporto projektuose „#BEACTIVE – žaiskime kvadratą“, „Europos judumo savaitė 2020“, kurios metu vaikai varžėsi šokliausios klasės rinkimuose, dalyvavo dviračių žygyje, virtualiame iššukyje „Pažink Klaipėdą pėsčiomis“, šokių užsiėmimuose, žaidė kvadratą, futbolą, mokėsi sveiko bėgimo pagrindų. O mėnesio pabaigoje startavome tarptautiniame „ESSD 2020“ Erasmus+ programos „European School Sport Day – Sport for self-esteem” („Europos mokyklų sporto diena – Sportas savigarbai“) renginyje. Buvo organizuojamos įvairios estafetės, žaidimai (judrieji, futbolas), zumbos treniruotės, taisyklingo mankštinimosi pamoka. Renginius organizavo fizinio ugdymo mokytojai E. Bogžė, L. Kaselytė ir M. Komovas, gelbėjo studentai-praktikantai R. Adomaitis ir D. Žiaugaitė.

Skip to content