Muzika kitaip

Lapkričio 11 dieną įvyko Klaipėdos M. Mažvydo progimnazijos organizuotas trečiasis respublikinis pradinio ugdymo mokinių muzikos konkursas „Muzika kitaip-2020“,  skirtas Lietuvos 2, 3 ir 4 klasių mokiniams. Konkurse galėjo dalyvauti pradinio ugdymo 2–4 klasių mokiniai be pagilinto ir specialaus paruošimo (negalėjo dalyvauti muzikos mokyklų, specializuotų klasių, lankantys pagilinto muzikinio ugdymo studijas bei būrelius mokiniai). Šio konkurso tikslas – populiarinti muzikos dalyką, aktyvinti 2–4 klasių mokinių muzikinį bei kultūrinį gyvenimą, sudaryti galimybę moksleiviams demonstruoti įgytas žinias muzikos pamokose atliekant konkurso užduotis. Konkurse reikėjo spręsti muzikines lygtis, įveikti muzikinį kryžiažodį, atlikti muzikinį sudoku bei perrašyti dailyraščiu pateiktą melodiją. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Lėja Rimiškytė, 3d klasė (III vieta), Laura Kulbokaitė, 4c klasė (padėkos raštas), Elzė Pankevičiūtė, 3c klasė (padėkos raštas). Šias mergaites ruošė muzikos mokytoja metodininkė Vilija Prikockienė. Emą Skudikytę, 2d klasė (III vieta) ir Luką Semionov, 2c klasė (padėkos raštas) ruošė muzikos mokytoja metodininkė Diana Kačenauskienė.

Skip to content