Mokymai su i3 Technologies

Mokykla, dalyvaudama „Kokybės krepšelio“ projekte, siekia gerinti mokinių raštingumą (informacinį, medijų, matematinį, finansinį, gamtamokslinį, lituanistinį), įsigijo išmaniuosius ekranus. Spalio 13 d. progimnazijoje vyko mokymai su interaktyviu ekranu i3 Technologies. Mokymus vedė „LANTEL“ atstovė Jolanta Vienažindienė. Interaktyvus ekranas yra įvesties ir išvesties įrenginys vienu metu. Tai didelis televizorius, į kurį integruota interaktyvumo funkcija, tai reiškia, kad kompiuterį galima valdyti ekrano paviršiumi ir tuo pačiu matyti vaizdą. Dalyviai sužinojo pagrindines išmaniojo ekrano galimybes, susipažino su nuotolinio pultelio funkcijomis. Interaktyvus ekranas reaguoja į išmaniuosius rašiklius ir pirštus. Rašikliai yra dviejų spalvų: raudonos ir mėlynos, jie ir rašo atitinkamomis spalvomis. Rašymo pirštu baltoje  lentoje variacijas galima pasirinkti patiems, galima pasirinkti spalvą ir storį. Ekraną galima valdyti ir nuotoliniu valdymo pulteliu. Svarbu žinoti, kad įrenginį, kurį norėsite prijungti, reikia pajungti į tą patį Wi-fi tinklą kaip ir ekranas. Naršyklė yra integruota į interaktyvų ekraną ir galima naršyti internete. Kai naudojame interaktyviame ekrane integruotą interneto naršyklę, interaktyvaus ekrano saugykloje galima išsaugoti parsiųstą informaciją iš interneto, sukurtus dokumentus, nuotraukas ir kt. Interaktyvūs ekranai turi daug pranašumų prieš buvusias technologijas, jų ilgesnis tarnavimo laikas, ryškiau šviečia, patogiau naudoti. Tokiu būdu užtikrinama kokybiškesnė pamoka ir geresni mokymosi rezultatai.