Nuotolinis respublikinis konkursas „Mes – Žemės vaikai“

Lapkričio 18 d. „Verdenės“ progimnazijoje vyko respublikinis 6 klasių mokinių integruotas gamtos, matematikos, geografijos konkursas ,,Mes – Žemės vaikai“. Konkurse dalyvavo Klaipėdos Vitės, Prano Mašioto, Simono Dacho, Tauralaukio, „Verdenės“, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“, Šiaulių Gegužių progimnazijų, Plungės rajono Kulių, Klaipėdos rajono Priekulės Ievos Simonaitytės, Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijų mokiniai. Kiekvienai komandai atstovavo po 4 šeštų klasių mokinius. „Verdenės“ progimnazijos komandą atstovavo 6b klasės mokinės Vakarė Pargaliauskaitė, Viltė Malinauskaitė ir 6c klasės mokiniai Otilija Verpiotytė, Justas Neverdauskas. Konkursą organizavo matematikos mokytojos S. Stakvilionė, V. Jasinskienė, biologijos mokytoja I. Sabaliauskienė, gamtos mokytoja A. Ščerbiakienė, geografijos mokytoja G. Bielskienė. Olimpiada vyko nuotoliniu būdu ZOOM aplinkoje. Konkurse mokiniai galėjo pasitikrinti savo teorinius ir praktinius gamtos, geografijos, matematikos įgūdžius, kūrybiškumą, iniciatyvumą, turėjo galimybę skirtingų klasių mokiniai susipažinti, darniai dirbti komandoje. Vienas iš svarbių – tikslų skatinti respublikos mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą. Klaipėdos mokyklos jau ne pirmi metai bendradarbiauja organizuodamos bendrus renginius. Šiais metais kartu sudalyvauti konkurse buvo pakviestos mokyklos ir iš kitų Lietuvos vietovių. Didžioji dalis mokinių nuotoliniu būdu respublikiniame konkurse dalyvavo pirmą kartą, todėl jiems tai buvo naujas iššūkis. Tačiau viskas vyko sklandžiai, nors pradžioje buvo nerimo, konkurso pabaigoje viena komanda išreiškė apgailestavimą, kad jau konkursas baigėsi. Konkurse geriausiai pasirodė šios komandos:
I vieta – Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija.
II vieta – Kauno Vytauto Didžiojo universiteto “Atžalyno“ progimnazija.
III vieta – Klaipėdos Vitės progimnazija.
Pasibaigus konkursui mokinių komandų mintys: „Buvo įdomu“, „Buvo gera komanda“, „Buvo geros užduotys“, „Buvo faina“…

Skip to content