Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Lapkričio 18 d. „Verdenės“ progimnazijos 7–8 klasių mokiniai dalyvavo nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje, kurią organizavo  Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), Kauno technologijos universitetas ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Olimpiada vyko nuotoliniu būdu, ją progimnazijoje organizavo geografijos mokytoja G. Bielskienė ir biologijos mokytoja I. Sabaliauskienė. Olimpiadoje dalyvavo 15 mokinių, aktyviausi buvo iš 8b klasės. Dalyviai  noriai ruošėsi olimpiadai. Šiais metais ji buvo skirta oro taršai. Visi mokiniai liko patenkinti, nes sužinojo daugiau  ne tik apie orą teršiančius šaltinius, bet ir kaip jie galėtų prisidėti savo kasdienine veikla, gyvenimo būdu  oro užterštumui mažinti. Sužinojo, kad orą teršia ne tik žmogus, vykdydamas ūkinę veiklą, bet ir gamtiniai procesai. Šio konkurso ambasadorius buvo Dakaro ralio lenktynininkas Antanas Juknevičius. Jis ragino mokinius nepamiršti, kad „Gamta yra mūsų namai ir, kiekvienas turi suprasti, kad namai yra ne tik ten, kur baigiasi buto ar namo sienos, bet kad namai yra visur aplinkui“. Dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems olimpiadoje. Geriausiai konkurse užduotis atliko: Gustas Remėza – 8b klasė, Lukrecija Tiškutė  – 7c klasė ir Kotryna Valiūtė  – 8b klasė.

Skip to content