Jaunimas – Jaunimui + „Aš esu LYDERIS“

Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 ir Lyderystės platformos koordinatoriai – Lietuvos verslo kolegija lapkričio 27–28 dienomis organizavo renginį „Jaunimas jaunimui” + „Aš esu LYDERIS”. Šiame renginyje jaunieji „Verdenės“ lyderių klubo nariai: Jogailė Andrulytė 8 b, Gustas Remėza 8 b,  Lukrecija Tiškutė 7 c, Neringa Radajevaitė 7 c, Simas Petrošius 8 d, Gabija Jasinskaitė 7 c,  Gerda Baltrimaitė  7 b , Julius Vaišvila 8 c išgirdo žymių žmonių pranešimus apie tai, kaip tapti lyderiu, dažniausiai daromas lyderystės klaidas,  klausė bei mokėsi spręsti jaunimo organizacijų ir verslų problemas, bei galėjo išsiaiškinti, koks lyderis yra JIS.  Konkursas ir mokymų ciklo  programa suteikė progą „Verdenės“ Lyderių klubo nariams  bendradarbiauti, kurti įvairias idėjas,  ieškoti sprendimo būdų, dalintis mintimis su konkurso komisija. Mokiniai dalyvavo bendrose dirbtuvėse ir prisidėjo prie Klaipėdos miesto jaunimo organizacijų bei jauno verslo ar startuolių problemų sprendimo būdų.

Skip to content