Respublikiniame geografijos konkurse

Vasario 3 dieną įvyko kasmetinis respublikinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 6–8 klasių mokiniai. Mokiniai noriai domėjosi Lietuvos ir pasaulio lankytinais, visai žmonijai reikšmingais ir išskirtinę visuotinę vertę turinčiais kultūros ir gamtos objektais, įtrauktais į pasaulio UNESCO paveldo sąrašą. Kai kuriuos objektus dalyviai buvo aplankę su klase ar tėveliais. Šio konkurso tema labai plati, bet mokiniai skyrė nemažai laiko ruošdamiesi konkursui. Šiais metais dėl karantino apribojimų mokiniai, dalyvaujantys šiame konkurse, neturėjo galimybės aplankyti LITEXPO parodų rūmuose organizuojamos parodos, skirtos lankytinų Lietuvos ir pasaulio vietovių virtualiam pažinimui. Konkurse dalyvavo Vytautas Keršys ir Otilija Varpiotytė (6c klasė), Matas Stulpinas (6a klasė), Lukrecija Tiškutė, Ugnė Jūrevičiūtė, Neringa Radajevaitė (7c klasė), Jogailė Andrulytė (8b klasė), Deimantė Pociūtė (8d klasė), Arnoldas Grimalis (8a klasė). Buvo daugiau norinčių dalyvauti, tačiau ribotas dalyvių skaičius nesuteikė tokios galimybės. Džiugu, kad yra žingeidžių mokinių, kurie nori tobulėti, plėsti savo akiratį. Konkursui mokinius ruošė geografijos mokytoja G. Bielskienė. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Džiaugiamės, kad tarp nugalėtojų yra ir mūsų progimnazijos mokiniai.
8 klasių mokinių tarpe Arnoldas Grimalis (8a klasė) pelnė I laipsnio diplomą.
Jogailė Andrulytė (8b klasė) – II laipsnio diplomą.
6 klasių mokinių tarpe Matas Stulpinas (6a klasė) – II laipsnio diplomą.
Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus ir visus dalyvius, nes jie taip pat laimėjo praplėsdami savo akiratį.
Geografijos mokytoja Geleta Bielskienė