Mokyklinė matematikos olimpiada

Vasario 10 d. vyko mokyklinė matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną bei ugdyti  mokslinį, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą. Renginyje dalyvavo 5–8 klasių gabiausieji mokiniai. Šiais metais matematikos olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Mokiniai turėjo atlikti logines, įdomias užduotis Teams platformoje. Sveikiname nugalėtojus!

I vieta:

 • Antanas Brenius, 5a kl.
 • Otilija Varpiotytė, 6c kl.
 • Liepa Aliaknavičiūtė, 7b kl.
 • Gabrielė Gabija Stripinytė, 8a kl.

II vieta:

 • Matas Razma, 5b kl.
 • Rugilė Tamašauskaitė, 6a  kl.
 • Justas Neverdauskas, 6c kl.
 • Povilas Šalčius, 7c kl.
 • Eimantė Mišutytė, 8d kl.

III vieta:

 • Živilė Eglinskaitė, 5d kl.
 • Izabelė Mitkutė, 6d kl.
 • Matas Stulpinas, 6a kl.
 • Amelija Brazdeikytė, 7d kl.
 • Eritas Švedas, 7a kl.
 • Arnoldas Grimalis, 8a kl. 

Matematikos olimpiadą organizavo ir mokinius paruošė matematikos mokytojai: Audrius Baltrušaitis (6a),  Veronika Jasinskienė (5d,7a,7b,7c), Rima Kantauskienė (5a,6d,8a), Snieguolė Stakvilionė (5b,6c,7d,8d). 

Matematikos mokytoja ekspertė Snieguolė Stakvilionė

Skip to content