Dovana Lietuvai!

Vaikų ir jaunimo šokių studija „Smiltė“ dalyvavo gražame projekte, skirtame  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 31-ąsias metines paminėti.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu tautiečius virtualiai susikibti rankomis ir kartu pasėti džiaugsmo bei solidarumo daigus pakvietė Italijoje įsikūrusi Toskanos lietuvių bendruomenė, ir sušoktį visiems puikiai žinomą lietuvių liaudies šokį „Sėjau rūtą“. 

„Visžalė rūta – lietuviškumo simbolis – mus moko visada stiebtis į viršų. Todėl pamiklinkime kojas ir kartu sušokime tradicinį, visiems pažįstamą liaudies šokį „Sėjau rūtą“. Lai bet kuriame pasaulio kampelyje suskamba lietuviška nata“, – buvo rašoma bendruomenės kvietime.

LRT straipsnis: https://www.lrt.lt/lituanica/pasaulio-lietuviu-balsas/753/1355623/pasaulio-lietuviu-vaikai-jungiasi-bendram-sokiui-kuri-dovanos-lietuvaiProgimnazijos šokių studijos „Smiltė“ dovana Lietuvai – šokis „Sėjau rūtą“ (vadovė Ramona Valiūtė-Žukauskienė) https://www.youtube.com/watch?v=kiie6SiJG6s

Skip to content