Nacionalinė geografijos olimpiada

Balandžio 20 d. vyko  pirmoji 7–8 klasių mokinių nacionalinė geografijos olimpiada, kurią organizavo LGMA olimpiadų organizacinis komitetas. Joje dalyvavo 460 geriausių 8 klasės mokinių iš Lietuvos mokyklų. Tai buvo pirmasis, atrankos etapas, kurio metu buvo atrinkta 105 mokiniai į finalinį etapą. Antrasis, finalinis, etapas vyko balandžio 22 dieną. Jame dalyvavo mūsų progimnazijos 8a klasės mokinys Arnoldas Grimalis, kuris parodė tvirtas geografijos žinias ir laimėjo aukso medalį. Visi mokiniai, geriausiai atlikę užduotis  ir jų mokytojai buvo pakviesti į oficialią nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją, kuri įvyko balandžio 29 d. ZOOM platformoje. Ceremonijos metu buvo įvardyti aukso, sidabro ir bronzos medalių laimėtojai. Nuoširdžiai sveikiname nacionalinės olimpiados 8 klasių mokinių tarpe aukso  medalio laimėtoją, 8a klasės mokinį Arnoldą Grimalį. Džiaugiamės jo žingeidumu, atsakingumu ir pasiekimais. Olimpiadai padėjo pasiruošti geografijos mokytoja Geleta Bielskienė.