Kūrybingumas anglų kalbos pamokose

Kūrybingumas – vienas iš esminių XXI a. gebėjimų. Tam tikras kūrybinės drąsos lygis yra reikalingas kiekvienai profesijai. O pasauliui, susiduriant su tokiomis globaliomis problemomis, kaip klimato atšilimas, mums kaip niekad reikalingi lyderiai, drąsios asmenybės, galinčios pasiūlyti sprendimus šioms problemoms. Džiaugiamės, kad anglų kalbos pamokoje pateikus klausimą „Kokį išradimą labiausiai norėtumėte sukurti?“ 8b klasės mokiniai Laura, Jogailė ir Žanas pasirinko pristatyti įsivaizduojamą skystį, kuris gali ištirpdyti plastiką. O kaip būtų gerai, kad toks atsirastų! Šiandien tai tik fantazija, bet kas ten žino, galbūt vieną dieną toks išradimas leis išspręsti plastiko problemą pasaulyje. Kaip sakė John Lennon „Svajonė, apie kurią svajoji vienas yra tik svajonė. Svajonė, kurią svajojame drauge – tai realybė“ Didžiuojamės kūrybingomis mokyklos mokinių idėjomis ir ačiū komandai už puikiai atliktą užduotį anglų kalbos pamokai!Anglų kalbos mokytojas Lukas Tėvelis

Skip to content