Projektas „Vilties žiedai“

Klaipėdos miesto dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) mokytojų metodinė taryba kartu su Klaipėdos PSKC, VšĮ Šv. Pranciškaus onkologijos centru ir  Mažesniųjų Brolių Ordino Lietuvos Šv. Kazimiero Provincijos Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynu šiais mokslo metais organizavo projektą „Vilties žiedai“.

Tai tęstinis projektas, kuris prasidėjo 2018 metais minint Lietuvos valstybingumo 100-metį „100 Vilties darbų Lietuvai“(2019 metais „Vilties širdys“, 2020 metais „Vilties laiškai“).

Projekte dalyvavo  36 Klaipėdos miesto švietimo įstaigos. Džiugu, kad mūsų progimnazijos pradinio ugdymo, dorinio ugdymo, technologijų mokytojai ir mokiniai taip pat aktyviai įsijungė į šį projektą.

Pagrindinis  projekto simbolis – GĖLĖS ŽIEDAS. Kiek išradingumo, kūrybiškumo, kruopštumo atsiskleidė kuriant Vilties žiedus: piešiniai, aplikacijos, atvirutės, skirtukai knygoms, iš popieriaus padarytos gėlės, muiliukai.

Šie žiedai jau pradėjo kelionę – dalinami ligoniams, medikams, seneliams, parapijiečiams, kaip staigmena nepažįstamiems žmonėms.

Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vilties žiedai pradžiugino Klaipėdos vaikų ligoninėje besigydančius vaikus – mažos, bet nuoširdžios dovanėlės sveikinant vaikus su švente linkint kuo greičiau pasveikti. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams, kurie padėjo atskleisti  kūrybinius gebėjimus, motyvavo ugdytinius  šiam kilniam tikslui – būti Vilties ambasadoriais, ugdyti atjautą ligoniams, pilietiškumą, skatinti daryti gailestingumo darbus.

Šv. Pranciškaus onkologijos centre galime pasidžiaugti „Vilties žiedų“ projekto paroda. Atliktais gerais darbais, iniciatyvomis visi kartu skleiskime  Klaipėdos, kaip Vilties miesto, idėją.

Dorinio ugdymo mokytoja Edita Raubaitė

Ziedeliai

Skip to content