Klimato savaitės kūrybinės dirbtuvės

Aplinkos ministerija spalio 18–24 dienomis jau trečius metus rengia Klimato savaitę, kuria siekiama atkreipti visuomenės, verslo ir kitų suinteresuotų grupių dėmesį į aktualiausius klimato kaitos klausimus. 4d klasės mokiniams ši tema taip pat labai aktuali. Klasės valandėlės metu vaikai diskutavo, ką reikėtų daryti, kad Žemėje būtų gera gyventi ne tik mums, bet ir ateities kartoms. Siekdami mažinti vartojimą, mokiniai nusprendė sau pasigaminti  žaislų iš antrinių žaliavų – kartoninių dėžių, kokteilių šiaudelių, tualetinio popieriaus rulono kartono ritinių. Mokiniai dirbo mokykloje ir namuose. Pritaikydami pasaulio pažinimo ir dailės-technologijų pamokose įgytas žinias, pagamino įvairių tipų tiltų, vienaukščių ir daugiaaukščių namų, sukonstravo raketas. Savo darbeliais papuošė mokyklos koridorių. Žaislai pagaminti tvirtai, jais džiaugtis galės ilgai.

4d klasės mokytoja Sadutė Drungilienė

Skip to content