Naktis mokykloje

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje besimokantys mokiniai šiais mokslo metais turi galimybę išpildyti daugelį metų puoselėtą svajonę pabūti kartu ne tik dieną, bet ir naktį. Organizuojamas renginys – „Naktis mokykloje“ sulaukė didžiulio 6–8 klasių mokinių susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo.  Renginio tikslas – ugdyti bendruomeniškumo jausmą, skatinti mokinių pagarbų bendravimą ir bendradarbiavimą, suteikti pozityvias emocijas ir mokyti turiningai leisti laisvalaikį.

Skrupulingai planuojamas susitikimas įgavo pagreitį ir, nešini būtiniausiais daiktais, miegmaišiais, pagalvėmis, čiužiniais, į mokyklą rinkosi mokiniai naktinei mokyklos ir vienas kito gilesnei pažinčiai.Visi buvo puikios nuotaikos, veiduose švytėjo mokinių ir juos į mokyklą palydėjusių tėvelių šypsenos, juk jų laukė tikra pramogų fiesta. Anot lyderių klubo vadovės Jolantos Bliūdžiuvienės, ar gali būti smagiau, kai naktį gali nemiegoti ir užsiimti įvairia norima veikla. Juk tai puiki proga mokiniams artimiau pažinti savo mokytojus, susirasti naujų draugų, užsiimti įvairia netradicine veikla, kuri propaguoja fizinį aktyvumą. Mokiniai vieną veiklą keitė kita: pramogavo žiūrėdami filmus, nusikėlė į virtualiąją realybę 3D akinių pagalba, dalyvavo krepšinio varžybose tamsoje ir tiesiog linksmai šoko. Buvo ir vakarienė, ir naktipiečiai, buvo ir vidurnaktinis mokslo šaknų krimtimas, pokštavimas  ir  šiaip atsipalaidavimas, todėl nepastebimai bėgo laikas, niekas net nepastebėjo, kad naktis baigiasi. Ši turininga  ir smagi patirtis  suartino bendraklasius, o kartu praleistas laikas daugeliui jos dalyvių įsimins ilgam.

Socialinė pedagogė metodininkė Jolanta Bliūdžiuvienė

Skip to content