Spalvų savaitė

Spalio 18–22 dienomis progimnazijoje vyko akcija „Spalvų savaitė“, kurią inicijavo mokyklos lyderių klubas ir jo vadovė Jolanta Bliūdžiuvienė. Akcijos tikslas – skatinti visos bendruomenės saviraišką, kūrybiškumą ir pozityvią emociją. Praėjo 5 įvairiaspalvės dienos, kurias progimnazijos bendruomenė išreiškė aprangos ar išvaizdos detalėse, neužmiršdami įsipareigojimo dėvėti mokyklinę uniformą. Pirmadienį rengėmės raudonai, nes tai mylinčios širdies spalva ir šiluma. Šią dieną visa bendruomenė  rūpinosi vieni kitais, išklausė ir palaikė, nes tai geriausia dovana, kurios visiems reikia, kad jaustųsi mokykloje gerai. Antradienis buvo „žalias“, nes tai yra gamtos, sveikatos, ramybės ir  laimės spalva. Visi buvo kviečiami pasirūpinti vienas kito gera nuotaika, nes pozityvios emocijos suteikia žvalumo, yra vienas iš sveikatos šaltinių. Trečiadienį į mokyklą atėjome apsirengę geltonai, nes rudenį labai trūksta šviesos, o geltona spalva asocijuojasi su  saulės šviesa ir šiluma, suteikia laimės ir džiaugsmo pojūtį, todėl ir mes tą dieną dalinomės savąja šiluma ir  gerumu. Ketvirtadienį „nusidažėme“ mėlynai, tai – pasitikėjimo, ramybės, vilties, išminties ir dėkingumo spalva. Šią dieną sakėme vieni kitiems komplimentus. Penktadienis – įvairiaspalvis, visos savaitės nuotaikų mozaika. Šią dieną darėme vieni kitiems gerus darbus.

Mokyklos lyderių klubas dėkoja mokiniams ir mokytojams už geranoriškumą, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą, šypsenas ir smagią nuotaiką. Kurkime „Verdenės“ bendruomenę kartu.

Socialinė pedagogė  metodininkė Jolanta Bliūdžiuvienė

Skip to content