Šokio studija „Smiltė“

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos šokių studija „SMILTĖ“ šių metų spalio 23 d. dalyvavo „Let’s Go Dance“ aukšto meistriškumo šokio konkurse Palangoje. „SMILTĖ“ pasirodė su solistais bei grupės atlikėjais baleto ir šiuolaikinio šokio kategorijose. Labai didžiuojamės mūsų studijos nugalėtojais: Beatričė Rokaitė baleto 3–6 metų kategorijoje pelnė I vietą, grupė 7–10 metų baleto kategorijoje pelnė II vietą ir kolektyvas 11–13 metų šiuolaikinio šokio kategorijoje pelnė III vietą. Taip pat džiaugiamės ir sveikiname Kotryną Rokaitę su pirmuoju solo pasirodymu.

Taip pat sveikiname ir 11–13 metų merginas, šių metų lapkričio 6 dieną dalyvavusias tarptautiniame aukšto meistriškumo šokių konkurse „Allegro“ Vilniuje ir užėmusias III vietą šiuolaikinio šokio kategorijoje.


Šokių studija SMILTĖ didžiuojasi savo šokėjais ir linki daugiau pergalių konkursuose.
Mokinius ruošė neformaliojo švietimo mokytoja Viktorija Krikščiūnaitė.

Skip to content