Nuotolinė VII respublikinė moksleivių matematikos tiriamųjų darbų konferencija

Lapkričio 23 d. vyko nuotolinė VII respublikinė moksleivių matematikos tiriamųjų darbų konferencija. Konferencijoje dalyvavo 6–12 klasių mokiniai iš Gargždų, Klaipėdos, Kretingos ir  Vilniaus. Mokiniai kūrybiškai  ir įdomiai pateikė pranešimus: „Dailė pro matematinius žiūronus“, „Valgau ir skaičiuoju“, „Aš stebiu Tave, Procente!“ „Linksmoji – įdomioji matematika“ ir kt.  

Konferencijoje dalyvavo Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos 8d klasės mokinės Meda Buziūtė ir Rugilė Šukytė (mokines ruošė matematikos mokytoja Snieguolė Stakvilionė). Moksleivės pasirinko temą „Procentai mano gyvenime“. Moksleivės pranešime pateikė, kaip joms sekėsi atlikti projektinį darbą. Projektinio darbo tikslas – išsiaiškinti, ar teisingai suteikta nuolaida prekei bei iš pasirinktų prekybos vietų atrinkti žemiausiomis ir aukščiausiomis kainomis prekiaujančią parduotuvę. Meda Buziūtė ir Rugilė Šukytė  nurodė tuos pačius produktus skirtinguose parduotuvėse.  Taikant temą „Proporcija“ pateikė skaičiavimus ir gautus rezultatus pavaizdavo diagramomis. Matematikos mokytoja ekspertė Snieguolė Stakvilionė

Skip to content