Tarptautinis muzikos konkursas „Muzika kitaip – 2021“

Lapkričio 24 dieną vyko ketvirtasis tarptautinis pradinio ugdymo mokinių muzikos konkursas „Muzika kitaip – 2021“. Šiais metais konkurse dalyvavo ne tik mokiniai iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos bei Baltarusijos. Moksleiviai turėjo  galimybę pademonstruoti muzikos pamokose įgytas žinias atliekant konkurso užduotis. Konkurso dalyviams reikėjo atlikti keturias užduotis: kryžiažodžio ir muzikinių terminų galvosūkio sprendimą,  muzikinio „sudoku“ ir lygčių sprendimą  bei natų dailyraštį.Nemažas dėmesys buvo skirtas natų dailyraščiui: taisyklingas smuiko rakto užrašymas, taisyklingas natų kotelių ilgumas, taisyklingas natų kotelių pasvirimas, tarpai tarp natų, tarpai tarp takto brūkšnių ir natų, tarpai tarp natų ir užbaigimo ženklų, natų apvalumas, natų taisyklingas išdėstymas penklinėje ir po ja, ženklų prie natų taisyklingas užrašymas, pauzių bei kitų muzikos ženklų taisyklingas užrašymas.

Konkursui intensyviai ruošėsi ir jame dalyvavo šie mūsų mokyklos mokiniai: Lėja Rimiškytė 4d klasė (III vieta),  Elzė Pankevičiūtė 4d klasė (II vieta). Šias mergaites ruošė muzikos mokytoja metodininkė Vilija Prikockienė. Emą Skudikytę 3d klasė (diplomas), Luką Semionov 3c klasė (III vieta) ir Orestą Pakalniškį 3d klasė (II vieta) – muzikos mokytoja metodininkė Diana Kačenauskienė. Muzikos mokytojos metodininkės  Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė

Skip to content