Projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“

Kiekvienais metais Klaipėdos universitetas organizuoja projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Paskaitas galėjo rinktis ne tik baigiamųjų klasių moksleiviai, bet ir pradinukai bei penktų-aštuntų klasių mokiniai. Paskaitas rengė ir skaitė žymūs KU profesoriai, docentai, lektoriai ir kiti profesionalai.
Lapkričio 30 d. 6b, 7c ir 8d klasės mokiniai pamoką iškeitė į paskaitą „Platoninės figūros“. Klaipėdos universiteto lektorė Marta Karaliutė pateikė pavyzdžius, kaip atrodo ir vadinamos platoninės figūros. Lektorė mokė mokinius, kaip reikia apskaičiuoti ir pasigaminti platonines figūras.
Mokinius nustebino, kad erdvinis kūnas – piramidė vadinama tetraedru, nes jos sienos yra taisyklingieji daugiakampiai, o kubas – heksaedru.
Paskaitos pabaigoje mokiniai aktyviai ir motyvuotai dalyvavo viktorinoje (Kahhot aplinkoje) ir laimėjo Klaipėdos universiteto prizus.

Parengė matematikos mokytoja ekspertė Snieguolė Stakvilionė

Skip to content