Kalėdų „Verdenėje“ belaukiant

Visą gruodžio mėnesį mokyklos bendruomenė šurmuliavo nekantriai laukdama šv. Kalėdų, išgyveno daug smagių ir gerų emocijų.  „Verdenės“ lyderių klubo nariai, siekdami  ugdyti mokinių saviraišką, kvietė patirti kalėdinę dvasią skatindami visus dalyvauti kalėdinėse akcijose ir renginiuose.  Pamokų ir pertraukų metu mokykla raudonavo nuo šokančių nykštukų ir pasakų bei filmų personažų, visą mėnesį veikė „Gerų darbų kalendorius“, į pamokas kvietė kalėdinis skambutis, vyko smagi ir išradingumo reikalaujanti akcija „Diena be kuprinių“, mokykloje apsilankė Kalėdų senelis su snieguole, organizuotas 5–8 klasių „Kalėdinis protmūšis“.

„Verdenės“ lyderių klubas ir jo vadovė – socialinė pedagogė Jolanta Bliūdžiuvienė