5–8 klasių matematikų apdovanojimai

Kovas – matematikos mėnuo. Ta proga 5–8 klasių mokiniai dalyvavo mokyklinėje matematikos olimpiadoje,  respublikiniuose „Olympis 2022“, „Kings“ konkursuose, tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Geriausi mokyklos matematikai dalyvavo miesto matematikos olimpiadoje bei miesto  konkurse „Kodas“. Ta proga, kovo 25 d. visus 5–8 kl. matematikus pasveikinome ir palinkėjome toliau sėkmingai gilinti žinias matematikos labirintuose.

Miesto matematikos olimpiada:

 5c kl. Armandas Frainas užėmė III vietą (mokyt. S. Stakvilionė)

Miesto matematikos „Kodas“ konkursas:

8a kl. Ema Kuodytė užėmė I vietą (mokyt. V. Jasinskienė)

7c kl. Otilija Varpiotytė užėmė II vietą (mokyt. S. Stakvilionė)

5a kl. Gabija Lapaitė užėmė III vietą (mokyt. A. Baltrušaitis)

Sveikiname!

Skip to content