Raiškiojo skaitymo konkursas vokiečių kalba

2022 m. balandžio 12 d. 8a klasės mokinys Evanas Rugelis dalyvavo Klaipėdos miesto ir regiono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių raiškiojo skaitymo konkurse vokiečių kalba, kuris šiemet buvo skirtas Klaipėdos miesto 770 metų jubiliejui paminėti. Konkurso dalyviai turėjo raiškiai perskaityti pasirinktą poezijos arba prozos kūrinį jūrine, miesto, gimtinės tematika. „Verdenės“ progimnazijos ugdytinis deklamavo žymaus Klaipėdos visuomenės ir kultūros veikėjo, daugelio eilėraščių apie Klaipėdos kraštą ir istorinių straipsnių autoriaus – prof. Gerhardo Lietzo (Gerhard Lietz) eilėraštį „Düne im Licht“.
Nuoširdžiai sveikiname Evaną, užėmusį III vietą, ir linkime jam ir ateityje puoselėti meninio teksto pojūtį, domėtis vokiečių kalba ir literatūra.
Vokiečių kalbos mokytoja Valerija Nečepurenko

Skip to content