Respublikinis jaunųjų programuotojų konkursas „Futuristׅ“

2022 m. gegužės 3 d. Klaipėdos licėjuje vyko respublikinis jaunųjų programuotojų konkursas „Futurist“. Iš mūsų mokyklos dalyvavo du šaunūs šeštokai – Benediktas Plieskis ir Augustas Vainilavičius.
Mokiniai turėjo išspręsti kelias pateiktas programavimo Scratch užduotis, valdyti veikėjo judėjimą įvairiomis kryptimis ir įvairiais būdais (pvz. sekti pelės žymeklį klaviatūra, vaizdo kameros pagalba), naudoti broadcast žinučių perdavimą, keisti veikėjo kaukes, vaizdinius efektus, nupiešti savo veikėją ar aplinką, naudojo  tiesinius algoritmus, šakojimo sakinius bei ciklus. Taip pat naudojo kintamuosius (pvz.,  taškų arba laiko skaičiavimas) bei atsitiktinumo (random) nustatymus, valdė garsinius efektus. Darbo buvo tikrai labai daug, dalyvių taip pat (beveik 50). Dalyvavo ne tik Klaipėdos licėjaus mokiniai, bet ir svečiai iš kitų miestų bei Klaipėdos mokyklų. Įgijome puikios patirties, grįžome geros nuotaikos su padėkos raštais ir kuponais poilsiui ant ledo Akropolyje.
Mokinius konkursui ruošė ir mintimis apie renginį pasidalijo informacinių technologijų mokytoja Birutė Rimkuvienė.

Skip to content