Sveika vasara!

Vėl į mūsų langus, duris pasibeldė pavasaris visiemas atnešdamas nuostabiausias žydinčių sodų ir laukų puokštes, artėjančios vasaros stebuklo jaudulį ir svajones. Visus mokslo metus progimnazijos būrelius lankantys vaikai labai aktyviai muzikavo. Muzikuodami vaikai turėjo galimybę lavinti įvairius gebėjimus: pajausti muzikos ritmą, emocinės raiškos būdais perteikti muzikos nuotaiką, mokėsi atlikti judesius kūno perkusija, groti ksilofonu, ritmuoti džembėmis, tambūrinu. Vaikai dainavo lietuvių liaudies, šiuolaikines dainas, mokėsi pritarti įvairiais mušamaisiais instrumentais, susipažino su smulkiąja, pasakojamąja tautosaka, patys kūrė, sekė savo pasakas, šoko ratelius, nesudėtingus šokius, žaidė įvairius žaidimus. Mokiniai savo gebėjimus galėjo pademonstruoti grodami anglų kalbos konkurse „Winter poetry reading“, Klaipėdos miesto (krašto) profesoriaus Stasio Vaitekūno geografijos olimpiados atidaryme, Klaipėdos m. progimnazijų jaunųjų oratorių konkurso „Sielą glostantys žodžiai“ atidaryme, skirtame Klaipėdos miesto 770-ajam jubiliejui paminėti, dainuodami Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos renginyje „Aš esu Lietuva“, virtualiame Kovo 11-osios šventiniame koncerte „Nupiešiu Lietuvą“.
Tad gegužės 31dienos popietę, po ilgos, net dvejus metus trukusios pertraukos, mokiniai sugužėjo į mokyklos aktų salę į baigiamąjį koncertą „Sveika vasara“ pademonstruoti tėveliams ko išmoko, kartu pasidžiaugti ir smagiai praleisti laiką.
Koncerte „Sveika vasara“ tėveliams dainavo, šoko, grojo: jaunučių pop choras „Garsų paletė“, folkloro būrelio „Gurgutis“ vaikai ir įvairių instrumentų grupė „Džambo“. Mokinius mokė muzikos mokytojos Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė. Vyko tekstilės būrelio „Vaivorykštė“ ir keramikos būrelio „Mozaika“ mokinių darbų parodos, kurias surengė technologijų mokytoja Gražvyda Gricienė ir keramikos mokytojas Raimondas Prikockis. Koncertą vedė 4c klasės mokinė Adelė Remeikaitė ir 5b klasės mokinys Danielius Platakis.

Skip to content