Kuo galima keliauti?

Šiais mokslo metais „Verdenės“ progimnazijos trečiokai vykdė patyriminę veiklą „Kuo galima keliauti?“ Mokiniai rinko informaciją apie pasirinktas transporto priemones, keliavo pėsčiomis, autobusu, keltu. Aplankė Klaipėdos universiteto burlaivį „Brabander“. Persikėlę keltu apžiūrėjo senuosius laivus Smiltynėje. Lankėsi Klaipėdos autobusų ir geležinkelio stotyse. Autobusu keliavo į Judrėnus, Panemunę, Kuršių Neriją. Na, o su perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ įkūrėju G. Mačiulskiu keliavo į Afriką. Muzikinė kelionė nepaliko abejingų!
Trečiokai kūrė transporto priemones Scratch, Tinkercad programėlėmis. Konstravo transporto priemones iš antrinių žaliavų.
Viską, ką matė, sužinojo, patyrė apibendrino ir paruošė pristatymus. Skaidrės, plakatai buvo nuostabūs ir informatyvūs!
Veiklą vainikavo tokios vaikų mintys: „Daug sužinojau. Ypač patiko informaciją apie ateities automobilius ir lėktuvus“, „ Labai patiko muzikinė kelionė ir draugų pristatymai“, „ Buvo įdomu pažiūrėti, kaip kiti sukonstravo mašinas“, „Labai patiko keliauti keltu!“, „Buvo labai naudinga ir įdomi tema!“
Mokytojai A. Mežetienė, I. Danilienė, R. Jonaitienė, Š. Litvinas, L. Kužmarskienė