Jaunųjų paramedikų respublikinės varžybos

Birželio 17–19 d. mokyklos jaunųjų paramedikų komanda: Majus Urbonavičius, Neringa Radajevaitė, Gabija Jasinskaitė, Lukrecija Tiškutė dalyvavo respublikinėse jaunųjų paramedikų varžybose, kurios vyko Kauno rajone. Į varžybas susirinko 7 stipriausios Lietuvos jaunųjų paramedikų komandos. Tris dienas vyko įtemptos varžybos, kuriose komandos turėjo įveikti įvairias situacijas: gelbėti skenduolį, gaivinti, tvarstyti žaizdas, mobilizuoti lūžius ir atlikti kitas užduotis. Naktį komandos buvo keliamos dalyvauti inscenizuotoje masinėje avarijoje. Komandos buvo vertinamos profesionalių paramedikų. Klaipėdos „Verdenės“ jaunųjų paramedikų komanda, suskaičiavus visus taškus, užėmė III vietą. Mūsų mokyklos komanda gavo ir draugiškiausios bei geriausiai su nukentėjusiaisiais bendravusios komandos vardą.

Skip to content