„MERO TAURĖS“ RUDENS KROSO VARŽYBOSE „VERDENĖ“ I VIETOJE

2022 m. rugsėjo 20 dieną Klaipėdos centriniame miesto stadione vyko „Mero taurės“ rudens kroso varžybos. Norime pasidžiaugti gausiu lyderių būriu, kuris gynė progimnazijos garbę ir tarp Klaipėdos progimnazijų „Verdenei“ garantavo I vietą. Asmeninėje įskaitoje aukso medalius pelnė 5c klasės mokinė Lėja Jansonaitė, kuri 500 m nuotolį įveikė per 1 min 29 sekundžių. Toks rezultatas nebūtų padaręs gėdos ir rungtyniaujant su 7–8 klasių mergaitėmis. 1000 m rungtyje lygių sau neturėjo broliai Edenas ir Emonas Žilinskai (8a kl.). Aukso medaliu pasidabino Edenas, nuotolį įveikęs per 3 min 13 sekundžių, o sidabro – Emonas, kurio laikas – 3 min 15 sekundžių. Nedaug trūko, kad būtų apdovanoti šie mokiniai: Grata Stalnionytė (5b kl.), Emilija Avižaitė (7d kl.), Oskaras Astrauskas (5a kl.), Kipras Šimkevičius (8b kl.), Gabrielius Jurov (8d kl.). Dėkojame visiems dalyvavusiems, kūno kultūros mokytojams Eglei Bogužei, Mariui Komovui, Benediktui Mickui, bendruomenės nariams.
Rudens kroso rezultatus galite rasti čia

Skip to content