1L klasės gimtadienis

Dar niekada „Verdenės“ progimnazijoje nebuvo 1L  – „Lyderių“ klasės. Todėl nusprendėme atšvęsti šios klasės gimimą. Visą rugsėjo mėnesį pirmokėliai pratinosi tapti „tikrais mokiniais“. Per tą laiką  susirado naujų draugų, išmoko laikytis klasės ir mokyklos taisyklių.

Atėjo laikas gimtadienio šventei. Kad klasės mokiniai taptų  „tikrais mokiniais“, jie turėjo atlikti keletą užduočių ir tuo įrodyti, kad  jau pramoko skaičiuoti, skaityti, spalvinti, sportuoti, dainuoti. Visas užduotis turėjo atlikti kartu ir draugiškai. Pirmokėliai dėliojo iš raidžių žodžius ir juos perskaitė. Grupėse klijavo paukščio dėliones. Spalvino gimtadienio tortą. Dainavo dainelę. Eidami vorele suskaičiavo kiek žingsnių ilgio yra mokyklos korpusas, kur yra 1L klasė.

Kiekvienas gimęs kūdikis yra pasveriamas ir pamatuojamas jo ūgis. Todėl visi klasės mokiniai pasisvėrė, pasimatavo ūgį. Sužinojo, kad klasė sveria 616 kg, jos ūgis – 3058 cm. Klasei buvo išduotas gimimo liudijimas.

Šventę vainikavo gimtadienio vaišės ir dovana – šokdynės. Visa tai nupirko klasės mokinių tėveliai.

Šventėje buvo daug džiaugsmo, judesio, daug šypsenų, daug laimingų vaikų. 1L klasės mokytoja Sadutė Drungilienė

Skip to content