„Ten, kur miega žuvys“

Spalio 20 d. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos 7d klasės mokiniai (klasės vadovas Marius Komovas) dalyvavo aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos „Visuomenės ekologinis švietimas“ projekte „Ten, kur miega žuvys“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų sąmoningumą ir atsakingą elgesį susidariusių atliekų tvarkymo srityje.
Interaktyvių veiklų pagalba vaikai įgijo žinių apie vandenynų vaidmenį žmogaus gyvenime, sužinojo apie vandenynų taršą (mikro plastiko, garsinę, naftos produktų, turizmo sektoriaus ir t.t.), įtvirtino tvaraus vartojimo vertybes ir kūrybines kompetencijas, leidžiančias kurti naujas technologijas, skatinančias tvarų gamtos išteklių naudojimą. Tęsdami projektą, lapkričio 25 d. mokiniai lankysis edukaciniame spektaklyje vaikams „Ten, kur miega žuvys“. Projektas dalinai finansuojamas iš Klaipėdos miesto biudžeto lėšų.
Ugdykime holistinį požiūrį į mus supančią aplinką ir skatinkime tausojantį gamtos išteklių naudojimą. Tvarumą rinkimės kaip gyvenimo būdą.

Skip to content