Verdeniečių pasiekimai lengvosios atletikos varžybose

Spalio 20 dieną Lengvosios atletikos manieže vyko pirmosios vaikų, gimusių 2009, 2010 ir 2011 metais varžybos. Jose puikiai pasirodė „Verdenės“ progimnazijos mokiniai. Kajus Stakvilionis (7a klasė) įveikė du nuotolius. 60 m rugtyje užėmė II vietą, o 200 m rungtyje – III vietą. Jam „ant kulnų lipo“ dar du mūsų progimnazijos atstovai. Oskaras Astrauskas (5a klasė) 200 m rungtyje – IV vieta, Kajus Janson (7b klasė) 200 m rungtyje – V vieta.
Merginų tarpe 200 m rungtyje puikiai pasirodė Lėja Jansonaitė (5c klasė). Nusileidusi tik Lietuvos čempionei užėmė II vietą ir pasiekė asmeninį rezultatą. III vietoje toje pačioje rungtyje buvo 5b klasės atstovė Greta Stalnionytė. Greta kaip ir Kajus taip pat varžėsi 2 rungtyse ir puikiai pasirodė 60 m rungtyje, užėmė II vietą. Varžybose taip pat startavo ir asmeninius rezultatus pasiekė: Eimantė Karinauskaitė (7b klasė), Emilis Valutis (7b klasė), ir Gabrielius Martinonis (7b klasė), Smiltė Čižauskaitė (5b klasė).

Skip to content