Pagalba beglobiams gyvūnams

Mokinių savivaldos nariai, „Verdenės“ lyderių klubas, spalio mėnesį kvietė progimnazijos bendruomenę dalyvauti akcijose: „Verdenės“ augintiniai ir „Paremk beglobį gyvūną“. Akcijų metu mokiniai fotografavo mylimus savo augintinius,  skatino visus pagalvoti apie tuos, kuriems trūksta žmogaus dėmesio ir meilės. Gautos nuotraukos buvo demonstruojamos 1 aukšto fojė. Antrosios akcijos metu mokiniai rinko gyvūnų maistą, įvairius skanukus, kraiką katėms, indelius maistui, guolius, antklodes, pavadėlius, įvairias priežiūros priemones, žaisliukus. Visas paaukotas gyvūnų maistas ir kitos priežiūros priemonės buvo nuvežtos į gyvūnų prieglaudą VšĮ “Būk mano draugas”.

 Norime padėkoti visiems „Verdenės“ bendruomenės nariams, kurie atsiliepė į kvietimą pagelbėti maistu gyvūnų prieglaudos globotinius.

Verdenės“ lyderių klubo vadovė Jolanta Bliūdžiuvienė

„Verdenės“ augintiniai

Skip to content