Olimpinis mėnuo 2022

Spalio mėnesį ketvirtų klasių mokiniai, kaip ir kasmet, dalyvavo šalies projekte Olimpinis mėnuo 2022. Mokiniai žiūrėjo video reportažus, kuriuose fizines veiklas pristatė žymūs Lietuvos sportininkai, klausėsi tiesioginių pokalbių su olimpiečiais apie emocinę sveikatą, bendradarbiavimą komandoje, nagrinėjo sveikos mitybos svarbą ir sveikatai palankių maisto produktų naudą.
Sportines užduotis ketvirtokai linksmai atliko aktyvių pertraukėlių metu.
4b ir 4d klasių mokiniai patys pabandė savarankiškai pasigaminti sveikesnių ir palankesnių sveikatai užkandžių. Visi įsijungė į maisto gamybos procesą su dideliu užsidegimu. Rezultatas pradžiugino visus!
Kiekvienais metais vaikai su džiaugsmu laukia projekto Olimpinis mėnuo, nes supranta, kad šis projektas skatina vaikus būti fiziškai aktyviais ir padeda ugdyti sveikos gyvensenos įpročius.
4 klasių mokytojai R. Jonaitienė, A. Mežetienė, I. Danilienė, L. Kužmarskienė.