Pasiekimai olimpinių vilčių varžybose Vilniuje

Šių metų lapkričio 11 dieną „Verdenės“ progimnazijos mokiniai startavę miesto vaikų čempionate ir pasiekę aukštus rezultatus gavo teisę dalyvauti Vilniuje vykusiose „Olimpinių vilčių varžybose“.  Parsivežėme daug asmeninių rezultatų ir puikių pasiekimų. Asmeninėje įskaitoje III vietą 1000 metrų sportinio ėjimo rungtyje laimėjo 7d klasės mokinė Emilija Avižaitė. 200 metrų runtyje III vietą laimėjo 5c klasės mokinė Lėja Jansonaitė. Visai nedaug iki prizininkų pakylos trūko 7a klasės mokiniui Kajui Stakvilioniui ir 5b klasės mokinei Gretai Stalnionytei. Abu atletai startavo finaliniuose 60 metrų bėgimuose. Taip pat varžybose dalyvavo ir asmeninius rezultatus pasiekė: Aukustė Norkaitytė (5c klasė), Kajus Jansonas (7b klasė), Smiltė Čižauskaitė (5b klasė). Mokinius lydėjo kūno kultūros mokytojai Eglė Bogužė ir Benediktas Mickus.

Skip to content