Vakarų Lietuvos 5–8 klasių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti

Su pirmuoju sniegu į Klaipėdos universitetą atkeliavo 4-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada KU taurei laimėti (www.ku.lt).

Matematikos olimpiadoje susirinko 115 mokinių, 40 mokytojų iš Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Rietavo, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Tauragės ir Telšių rajonų savivaldybių.

Iš Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos dalyvavo mokinys Armandas Frainas (6c kl.) ir užėmė VII vietą.

Po olimpiados mokiniai dalyvavo Klaipėdos universitete edukacijose: „Kompiuterinis projektavimas“, „Informatikos inžinerijos laboratorijos“, „Valdyk su Arduino“, „Pneumobiliai“ ir „Baseinas su valdomais laiveliais“.

Klaipėdos universiteto rektorius profesorius Artūras Razbadauskas, Klaipėdos universiteto Jūrų technologijų ir  gamtos mokslų fakulteto dekanas Viktoras Senčila ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Algis Latakas mokiniams linkėjo siekti gyvenime savo tikslo ir džiaugiasi, kad toks gražus mokinių būrys dalyvauja matematikos olimpiadoje.
Matematikos mokytoja Snieguolė Stakvilionė

Skip to content