„Verdenės“  progimnazijos bendruomenė ir toliau sėkmingai žygiuoja #walk15 projekte „Mokyklos eina“

Džiaugiamės, kad žingsnių rinkimo programėlės #walk15 jau trečius metus organizuojamame projekte „Mokyklos eina” mūsų mokykla buvo tarp 60 Lietuvoje daugiausiai vaikštančių mokyklų ir pateko į antrąjį etapą. Šiame etape galime varžytis net dviejuose būtent mūsų mokyklai sukurtuose iššūkiuose – pirmasis skirtas 5–8 klasių moksleiviams, antrasis – likusiai mokyklos bendruomenei, – tėveliams, mokytojams ir 1–4 klasių mokiniams. Projektas tęsis iki pat mokslo metų galo, tad visada laukiame prisijungiančių ir žingsniuojančių kartu. Labai smagu, kad iššūkyje aktyvi visa bendruomenė – ir tėveliai, ir mokiniai, ir mokytojai, ir administracija. Projekte ne tik žingsniuosime, mūsų lauks ir sveikatingumo paskaitos, o aktyviausi ėjikai bus motyvuojami ir apdovanojami prizais.

Jau turime ir geriausius lapkričio mėnesio ėjikus – 5–8 klasių iššūkyje I vietą užėmė 6c klasės mokinys Ignas Gilys, kuris lapkričio 21–30 dienomis (tada startavo antrasis projekto etapas) dienų nuėjo 107 kilometrus (147925 žingnsnių), o likusios mokyklos bendruomenės iššūkio nugalėtoju tapo Andrius Rimiškis, nužingsniavęs net 146 kilometrus (201211 žingsnių). Lapkričio  mėnesio nugalėtojams #walk15 paruošė diplomus, o mes džiaugiamės, didžiuojamės, kad esame fiziškai aktyvūs ir bendruomeniški, žingsniuojame toliau ir laukiame daugiau prisijungiančių.

Psichologė Rima Balkūnė

Skip to content