Šokių studijos „Smiltė“ pasiekimai konkursiniame festivalyje „Aguonėlė“

Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinis festivalis „Aguonėlė“ – didžiausias ir profesionaliausias konkursas kuris apjungia visos Lietuvos tautinio šokio ir paveldo puoselėtojus. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos šokių studijos „Smiltė“ 2–8 klasių šokėjos lapkričio 13 dieną dalyvavo nacionalinio turo atrankoje, praėjus atranką gruodžio 11 dieną pasirodė nacionalinio turo finale ir iškovojo: mergaičių grupėje – II vietą, merginų grupėje – III vietą. Mergaičių kategorijoje varžėsi 8 kolektyvai iš įvairių Lietuvos rajonų, miestelių ir miestų. Merginų kategorijoje susitiko net 18 kolektyvų iš visos Lietuvos. Lietuvių liaudies šokio tradicijas progimnazijoje puoselėja šokių studijos „Smiltė“ vadovės Ramona Valiūtė-Žukauskienė ir Indrė Petrulytė.

Skip to content