Naktinis pėsčiųjų žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“

„Verdenės“ progimnazijos atstovai aktyviai prisijungė prie tradicinio naktinio žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais“. Šįkart, sausio 13 dienos vakare, žygeiviai, sugiedoję Lietuvos respublikos himną, išklausę  Klaipėdos ir Kretingos merų sveikinimo žodžius ir iškilmingai skambant karinių pajėgų orkestrui buvo išlydėti iš Kretingos Rotušės aikštės. Dalyvių skaičius žygyje viršijo 3000. Eidami minėjome jau jubiliejinę Klaipėdos krašto prijungimo  prie Lietuvos sukaktį – 100 metų. Laukė pilnas nuotykių, sudėtingesnių ir lengvesnių ruožų kelias iki pat Klaipėdos – šokinėjome per balas, bridome purvo keliu, kopėme į upelių skardžius, grožėjomės žvaigždėtu dangumi, ragavome kareiviškos košes.  Pėsčiomis įveikti beveik 27 kilometrai. Džiaugiamės, kad finišą pasiekėme visi ir batų pakeliui nepametėme.

Psichologė Rima Balkūnė

Skip to content