Stipresnė aš

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos 7 klasių merginos penktadienį dalyvavo projekte „Stipresnė aš“. Šis projektas yra skirtas merginų fizinio aktyvumo skatinimui ir savirealizacijai sporte įgyvendinti. Sulaukėme svečių iš Lietuvos sporto universiteto bei Klaipėdos krepšinio mokyklos, kurie pristatė puslapį www.stipresneas.lt. Jame galima rasti paskaitų, pozityviai keičiančių merginų savo kūno suvokimo nuostatas, taip pat video su sveikatą stiprinančias bendro pobūdžio fizinio aktyvumo pratimais, bei įvairių video su treniruočių pratimais, kuriuos atlieka Lietuvos moterų krepšinio klubų krepšininkės. Svečiuose lankėsi ir krepšininkės Justės Jocytės tėtis. Kartu su komanda pasidalino patirtimi kaip Justei pavyko pasiekti tokias aukštumas, juk ji tapo pačia jauniausia Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėja (debiutavo sulaukusi vos 13 metų). Buvo kalbama apie tai, kaip savo silpnybes galima paversti savo stipriąja puse. Jei kas nedrįsta sportuoti ten, kur kitų akys pasiekia jus, tuomet tai galite padaryti savo namuose įsijungę internetinį puslapį www.stipresneas.lt

Skip to content