Sveikatinimo diena

Įgyvendinant progimnazijos Darnios lyderystės ugdymo programą, vasario 1 dieną 5–8 klasių mokiniams organizuota Sveikatinimo diena. Ugdymo dienos metu buvo ugdomi tarpusavio santykių kūrimo gebėjimai, mokinių socialinis sąmoningumas, atsakingas sprendimų priėmimas ir rūpinimasis fizine ir psichine sveikata. 5–8 klasių vadovai organizavo sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo veiklas progimnazijoje, boulinge, vandens ir pramogų parke, dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro Yoga Zoo užsiėmimuose, lankėsi Klaipėdos universiteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros neurosensomotorinės diagnostinos laboratorijojoje, buvo organizuotos kitos įtraukiančios, gerus tarpusavio santykius kuriančios veiklos.