Konkursas „ŠVENČIU LIETUVĄ“

Europos Parlamentaro narys Liudas Mažylis ir šiemet pakvietė jaunuosius lietuvius visame pasaulyje dalyvauti organizuojamame eilėraščių ir esė konkurse „ŠVENČIU LIETUVĄ“. Šiais metais, vasario 16-ąją, Lietuva švenčia 105-ąjį gimtadienį.

Jaunieji kūrėjai turėjo sukurti esė arba eilėraštį, kuris atspindėtų santykį su gimtine, tėviške, šalimi; atskleisti savo žinias apie Lietuvos istoriją, valstybei nusipelniusius žmones; samprotauti, ko mane išmokė Lietuva. Norintys savo kūrinį galėjo iliustruoti.

Džiaugiamės, kad lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Donatos Tiškuvienės paraginti išdrįso dalyvauti ir mūsų progimnazijos jaunieji kūrėjai, žodžio ir Lietuvos mylėtojai.

Dėkojame 8a klasės mokinei Julijai Šeputaitei, 8c klasės mokiniui Vytautui Keršiui, 7b klasės mokiniui Vaclovui Staškevičiui ir 7e klasės mokiniui Rokui Zubavičiui.