Šventinis koncertas „Nupiešiu Lietuvą“

Kovo 3 dieną šiaurinės Klaipėdos miesto dalies švietimo įstaigų ugdytiniai susirinko į šventinį renginį „Nupiešiu Lietuvą“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti. Renginį organizavo Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija. Aktų salėje Lietuvą ir Klaipėdą sveikino dalyviai iš lopšelių-darželių „Atžalynas“, „Obelėlė“, mokyklos-darželio „Varpelis“,„Medeinės“ mokyklos, vaikų laisvalaikio centro klubo „Žuvėdra“, „Verdenės“ ir Tauralaukio progimnazijų, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos. Po nuskambėjusio himno, sveikinimo žodį tarė ir visus susirinkusius dalyvius pasveikino Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos direktorė Rima Bėčiuvienė. Smagu buvo žiūrėti į besisukančius mažus ir didelius, kurie savo šokius, dainas, prasmingus, gražius žodžius skyrė Lietuvai, gimtajam miestui Klaipėdai. Renginyje ypač jautriai nuskambėjo E. Sirvydytės daina „Mano namai“, kurios metu vaikai šoko, dainavo, o 8d klasės mokinė Ugnė Gramavičiūtė šią dainą atliko gestų kalba. Klaipėdai buvo skirta finalinė Deivydo Zvonkaus daina ,,Aš mažas“, kurią atliko Klaipėdos šiaurinės miesto dalies švietimo įstaigų jungtinis choras bei šiame renginyje pirmą kartą kartu uždainavusios sesutės Laura ir Armanda Kulbokaitės („Verdenės“ progimnazija). Renginio vedėjai – 6a klasės mokinė Laura Kulbokaitė ir 6b klasės mokinys Danielius Platakis.

Nuskambėjus paskutinei šventinio koncerto dainai buvo įteiktos direktorės Rimos Bėčiuvienės padėkos visiems dalyviams bei jų mokytojams, prisidėjusiems prie šios gražios šventės. Visi gerai nusiteikę ir linksmi išgužėjo aplankyti progimnazijoje šurmuliojančios paramos akcijos mugės „Gera daryti gera“.                                       
Muzikos mokytojos Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė

Skip to content