Matematikos savaitė

Kovo 13–17 dienomis „Verdenės“ progimnazijoje vyko matematikos savaitė ir viktorina „Protų kovos“. I etape dalyvavo 1–4 klasių 12 mokinių komanda ir 5–8 klasių 18 mokinių komanda. Į finalą pateko 4 komandos. Mokiniai turėjo atlikti įdomias matematines užduotis Quizizz aplinkoje, o finale teko užduočių ieškoti net pačioje mokykloje.
Sveikiname nugalėtojus!
1–4 klasės
I vieta – 4c kasė (Vytė Statkutė, Edvinas Srėbalius, Lukas Semionov, Artas Rapalis)
II vieta – 3c klasė (Ugnė Baltiejūtė, Dominykas Jarošius, Martinas Navickas, Majus Latakas)